You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Online Rezervasyon

* Lütfen Zorunlu Alanları Doldurun *

Hakkımızda

Biz, kimiz?

Mekanları bütün açılarıyla bir olarak ele alıp, iyi çözülmüş detaylar ve zenginleştirilmiş fonksiyonlarla projelendirme yapıyoruz. İyi tasarımın gerektiği tüm mekanlara, ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenen tasarım diline sahip projeler geliştiriyoruz.
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda başladığımız her yeni projemizi, ilk proje heyecanıyla ele alıp çözümlemeye başlıyoruz. Tasarladığımız tüm projeleri birebir uygulama kabiliyetine sahip uzman ekibimizle anahtar teslim projeler üretiyoruz.

Emre MERİÇ

Kurucu Ortak, İç Mimar

MSGSÜ

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ekolüyle yetiştikten sonra çeşitli mimarlık ofislerinde çalıştı. Tasarım ve projelendirme alanında kazandığı deneyimlerin ardından kurucu ortağı olduğu Mercel Mimarlık bünyesinde tasarım ve projelendirme yönetimi yapmaktadır. YoungDesigners, DesignWeek, DesignForExport ve MSGSÜ Akademi ödülleri bulunmaktadır.

Ataberk ÇELİK

Kurucu Ortak, İç Mimar

NU

Yapı uygulamaları alanında hizmet veren aile şirketinde, çeşitli uygulamalarda bulunduktan sonra kurucu ortağı olduğu Mercel Mimarlık bünyesinde uygulama projelerini yönetmektedir. Mercel Mimarlık tarafından tasarlanan birçok projenin anahtar teslim uygulamasını hayata geçirmiştir.